Найбільш безпечний комп’ютерний шрифт – Verdana.

7 вересня 2010 | Автор: Андрій

go to site Найбільш безпечний комп'ютерний шрифт - Verdana.Від коли персональний комп’ютер (ПК) з’явився в нашому житті, професійна робота більшості людей стала напряму залежна від цього електронно-обчислювального пристрою.

Кожному відомо, що із використанням ПК процес роботи стає більш автоматизованим, набагато швидшим і продуктивнішим, але, з іншого боку, комп’ютер – джерело шкідливого випромінювання. Одними із перших органів, які піддаються шкідливому впливу є очі людини. Найбільше очні м’язи втомлюються і перенапружуються від читання та перегляду текстових документів.

Американські вчені повідомили, що їм вдалося з’ясувати, як можна зменшити навантаження на очі людини під час роботи із текстами. Вони вважають, що для цього необхідно використовувати комп’ютерний шрифт Verdana.

Дослідження показали, що тексти набрані цим шрифтом найменше втомлюють очні м’язи. Таким чином, за словами дослідників, комп’ютерний шрифт Verdana може вберегти людину від розвитку таких хвороб, як короткозорість та синдром комп’ютерного зору. А оптимальний розмір шрифту – 10-12.

source url Історія:

Комп’ютерний шрифт Verdana створив художник Меттью Картер у 1996 році, спеціально на замовлення відомої американської корпорації Microsoft. Починаючи із 1996 року цей шрифт входить до складу усіх версій операційної системи Windows та офісного додатку Microsoft Office.

Фото: wikipedia.org

Коментарі (6) на "Найбільш безпечний комп’ютерний шрифт – Verdana."

 1. makar коментує:

  Круто. До речі, я здавна стараюся завжди використовувати цей шрифт, він просто мені подобається

 2. admin коментує:

  Я тепер також попробую Verdana, а то чомусь завжди працював з Times New Roman.

 3. makar коментує:

  Нє, Таймс Нью Роман дуже корявий. А використовують його широко лише тому, що він по дефолту в Ворді виставлений

 4. admin коментує:

  Ну так, він вважається стандартним, тому я часто ним користувався, і ніколи не переглядав інші шрифти!

 5. BMK12 коментує:

  Стандартним можна і поставити інший шрифт.

 6. admin коментує:

  Дякую за такий секрет :-) Дійсно можна, я вже знайшов як міняти.

buy cytotec online canada Додати коментар: