Міф про те, що тільки дієта допомагає схуднути остаточно розвіяно.

21 червня 2010 | Автор: Андрій

can you buy Pregabalin over the counter Міф про те, що тільки дієта допомагає схуднути остаточно розвіяно.Daily Telegraph в одному зі своїх видань опублікувало статтю, в якій були описані результати одного з експериментів, який проводив Орегонський інститут. Питання, яке поставили перед собою вчені, виглядало таким чином: – «Чи можна схуднути за допомогою однієї дієти?».

http://oceanadesigns.net/envira/tile-backsplash/ Для того, щоб з’ясувати це, експеримент вирішили провести на вісімнадцятьох мавпах. Спершу, всіх приматів перевели на висококалорійну (тобто жирну) їжу, і годували їх так протягом місяця, внаслідок чого вони помітно набрали вагу. Після цього їх раціон знову змінили, і знизили рівень калорійності на 30%, сподіваючись на те, що мавпи почнуть втрачати вагу. Але, в результаті було відмічено, що вага залишається незмінною, а зменшується тільки фізична активність приматів. Для того, щоб розставити всі крапки над і, трьох приматів з цієї групи годували так само, як і решту, але одну годину на день вони проводили на біговій доріжці.

По закінченні місяця, мавпи, які не піддавалися фізичному навантаженню, не змінили свою вагу, а тільки ще більше зменшили свою фізичну активність, у той час, як тестова група з трьох приматів істотно схудла.

На основі таких даних, учені зробили остаточний висновок про те, що просто дієта, не підкріплена жодними фізичними навантаженнями не здатна вплинути на зміни ваги, а тільки зменшує активність організму.

Фото: vsenovoe.info

___________
Будьте всегда на связи со своими друзьями или деловыми партнерами благодаря мобильной аськи. Можно лекго получить icq для телефона бесплатно. А для требовательных пользователей есть возможность самостоятельно собрать ICQ.

buy Lyrica 75 mg Додати коментар: