Лінзи з функцією масштабування скоро з’являться на ринку

15 лютого 2015 | Автор: Арсен

buy Lyrica australia Лінзи з функцією масштабування скоро з'являться на ринкуАмериканські розробники представили прототип контактної лінзи з вбудованою функцією масштабування. По суті, нова контактна лінза – пристрій «два в одному». Завдяки таким лінзам, людина може бачити навколишній світ у звичайному режимі або збільшити зображення в три рази.

purchase Tastylia online without prescription Щоб увімкнути функцію масштабування, необхідно підморгнути одним оком. Правда, для того щоб лінзи працювали, користувач повинен носити такі інноваційні контактні лінзи в поєднанні зі спеціальними електронними окулярами.

Саме окуляри реагують на підморгування. Крім цього, вони фільтрують і концентрують світло через оптичну частину контактних лінз і дозволяють при необхідності моментально збільшити те, що потрапляє в поле зору. Функція масштабування запускається правим оком, а повернення до нормального режиму активізується за допомогою лівого ока.

За словами розробників, своїм винаходом вони сподіваються допомогти людям з серйозними порушеннями зору, для яких збільшення предметів просто необхідно.

Поки окуляри з функцією масштабування – прототип. Пристрій проходить тестування. Початкові відгуки досить різнопланові: частина учасників експерименту заявили, що в лінзах бачили все чудово, тоді як інші відзначали, що масштабовану картинку бачать розмитою.

За словами розробників, до того, як лінзи з функцією масштабування з’являться на ринку, пройде не менше 2 років.

source Додати коментар: