Китайський хірург засумнівався в даті пересадки голови російського програміста

12 вересня 2015 | Автор: Арсен

simplotan tinidazole side effects Китайський хірург засумнівався в даті пересадки головиКитайський хірург Рен Сяопін, який буде допомагати доктору Серджіо Канаверо при пересадці голови російського програміста Валерія Спиридонова, засумнівався в реальності призначеної на грудень 2017-го року операції. «Враховуючи прогалини в знаннях, термін здається малоймовірним», – заявив журналістам Сяопін.

can you buy Rizatriptan over the counter Крім невпевненості у підготовці до операції, її проведення ускладнюється перешкодою морально-етичного характеру. За словами Рена Сяопіна, проводити операцію по пересадці голови розраховують у Медичному університеті Харбіна провінції Хейлунцзян. Проте поки невідомо, як на це відреагує влада КНР.

Як повідомляє Agence France-Presse, раніше в Китаї був дефіцит людських органів, отриманих від донорів, і їх почали отримувати від людей, засуджених до страти. Після бурхливої полеміки навколо цього в 2007 році Китай заборонив торгівлю людськими органами. До донорства в КНР ставляться насторожено, оскільки, згідно з релігійною традицією, для успішної реінкарнації потрібне повне тіло покійного з усіма органами.

Нагадаємо, 30-річний російський програміст Валерій Спиридонов погодився на пересадку голови на тіло донора через невиліковну хворобу – спінальну аміотрофію Верднига-Гоффмана. Організатор операції – доктор Серджіо Канаверо – вперше заявив про неї в 2013 році, запланувавши процедуру на 2016 рік. Напередодні став відомий новий термін операції: грудень 2017 року.

where to buy tinidazole online Додати коментар: