Китай і Європа запустили масштабний проект проти грипу

8 квітня 2013 | Автор: Арсен | Теги: ,

Китай і Європа запустили масштабний проект проти грипуНайбільша в світі фармацевтична компанія по розробці вакцин Sanofi Pasteur (базується у Франції) і китайський університет Сямень уклали угоду про спільні роботи над універсальною протигрипозною вакциною, яка не потребує щорічних оновлень.

source url Згідно з підписаним документом, фармкомпанія профінансує дослідження, що ведуться в університетському Національному інституті діагностики та розробки вакцин проти інфекційних захворювань (NIDVD) по так званим моноклональним антитілам, що дозволяє нейтралізувати різні види вірусів грипу.

За словами ректора університету Сямень Чжу Чунші, запущений спільний проект – це смілива ініціатива, яка принесе користь всьому людству. NIDVD заснований в структурі університету в 2005 році і є єдиною науковою організацією такого профілю в Китаї. Його цілі – розробка оригінальних і інноваційних методів діагностики та профілактики різних інфекцій, впровадження їх у виробництво при посередництві промисловості, інших академічних установ та чиновників від охорони здоров’я.

Компанія Sanofi Pasteur протягом 2012 року поставила більше 200 мільйонів доз сезонної вакцини проти грипу – близько 40% від усього світового виробництва.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно у світі від різних форм грипу помирає від 250 до 500 тисяч чоловік.

buy Lyrica online india Додати коментар: