Куріння впливає на рівень IQ.

6 квітня 2010 | Автор: Андрій | Теги:

http://emindfolks.com/about-us/ Куріння впливає на рівень IQ. Фото користувачів сайту flickr.comВже на протязі багатьох років проводяться різного роду дослідження на тему куріння. Раніше було доведено, що куріння скорочує тривалість життя і шкідливо впливає на роботу серцево-судинної системи.

http://crystalpalacemuseum.org.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://crystalpalacemuseum.org.uk/ Нещодавно був проведений черговий дослід про вплив куріння на здоров’я людини, а саме, як куріння впливає на коефіцієнт розумового розвитку IQ.

Група учених з Ізраїлю дослідивши приблизно 20 000 молодих людей (віком від 18 до 21 року), встановила, що у курців існує пряма залежність між курінням і коефіцієнтом IQ. Люди, які не залежать від куріння і ведуть здоровий спосіб життя мають позначку IQ приблизно 101 бали. А в процесі досліду було доведено, що у людей, які викурюють одну сигарету на день рівень інтелектуального розвитку становить 98 балів, у людей, які викурюють одну пачку на день – 90.

До слова, Міністерство охорони здоров’я днями оголосило, що в Україні вперше за всі роки спостерігається тенденція спаду кількості курців. Зараз число курців в Україні становить 49 %. До числа некурців найбільше увійшло підлітків і чоловіків віком від 18 до 35 років. Серед жінок значного спаду не було. Зараз кількість курців жіночої статі становить 6,2 %. Про це повідомляють українські новини.
____________________
Шоу фабрика зірок 4 дуже популярне серед українських телеглядачів. Дізнавайтеся останні новини на сайті fz3.com.ua

Коментарі (3) на "Куріння впливає на рівень IQ."

  1. Mykola коментує:

    Переглянувши це відео http://osobystist.com/?id=e6d4610d-9a4b-4e8d-b33a-ddd5c13dea35&o=50 у вас на довгий час пропаде бажання курити.

  2. admin коментує:

    Нічого собі, це просто жах. Якщо би я курив, то після перегляду цього відео, відразу кинув би, бо і так зараз багато всього шкідливого, а ще куріння…

http://intouch-business.com.gridhosted.co.uk/success-stories/third-sector-charity-software/ Додати коментар: