Хронічні інфекції можна вилікувати за допомогою генної інженерії

1 грудня 2012 | Автор: Андрій

http://arsipkomik.com/work/abu-nawas-dengan-keledainya/ Певні маніпуляції з геном Arih2, який забезпечує захист людського ембріону, здатні, за словами генних інженерів, вилікувати хронічні інфекції, до яких відноситься ВІЛ, гепатит і туберкульоз. Про це пише видання «The Hindu».

http://crug-glas.co.uk/wp-login.php?redirect_to=http:/crug-glas.co.uk/gallery/_w6a9046/ Ген Arih2 – це важлива складова імунної системи. Даний ген вирішує, коли саме імунній системі слід «включатися» при інфекційному захворюванні.

Дослідженням даного гена зайнялися Грег Еберт, Марк Пеллегріні і їх наукові колеги, які працюють в Медичному дослідницькому інституті Уолтера і Елізи Холл. До роботи також підключилися деякі вчені з Університету Торонто.

Arih2 був виявлений в дендритних клітинах, які важливі з точки зору активізації імунної системи у відповідь на наявність в тілі людини патогена. Якщо ген працює неправильно, то організм знаходиться під великою загрозою і піддасться даній інфекції. Таким чином, у людини розвинеться певне захворювання.

Вчені стверджують, що якщо вони навчаться контролювати роботу даного гена, то зможуть набагато ефективніше боротися з ВІЛ, гепатитом В і туберкульозом.

go site Додати коментар: