Google пообіцяла створити повну генетичну карту тіла людини

28 липня 2014 | Автор: Арсен

see url Google пообіцяла створити повну генетичну карту тіла людини Компанія Google зібрала близько 100 вчених з різних областей, які почнуть роботу над проектом зі складання повної генетичної карти здорового людського організму. До експерименту будуть також залучені численні добровольці.

http://theblindclub.com/?krigo=orlistat-120-mg-buy-online-without-rx На першому етапі роботи, який включає в себе збір даних, буде залучено всього кілька десятків піддослідних. Як зазначили в Google, перша група буде брати участь у здачі робочого матеріалу: у піддослідних візьмуть кров, слину, сечу та інші рідини, а також зразки волосся, тканин і т.п.

Другий етап роботи – діагностика. На цьому етапі наукова група вивчатиме отримані зразки, а потім порівнювати їх з іншими, отриманими від нових випробовуваних, яких вже повинно буде бути декілька тисяч. Головне що цікавить вчених – це закономірності, які виникають між хворобами і станом організму.

Зовсім недавно стало відомо про те, що до роботи над картою буде залучено відомий науковий підрозділ Google X. Яку саме частину роботи на себе візьмуть вчені цієї групи – в офіційному повідомленні Google не було відзначено.

Співробітники корпорації відзначили, що їх робота спрямована на те, що б дати медицині можливість не стільки лікувати важкі хвороби, скільки діагностувати їх і запобігати до моменту їх виникнення. Говорячи іншими словами, Google більше турбує профілактика недуг, ніж їх лікування. Особливу увагу дослідницька команда планує присвятити так званим «біомаркерам» в ДНК людини, які можуть дуже багато розповісти про те, що відбувається з людиною або відбудеться, в питанні її здоров’я. Уміння запобігати важкі і поки не виліковні хвороби може дозволити медицині знайти від них ліки.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/white-carrara/ Додати коментар: