Фізичні вправи до сніданку – шлях до схуднення

2 листопада 2012 | Автор: Андрій

purchase Pregabalin buy Lyrica 50 mg Регулярні фізичні тренування до першого прийому їжі дають можливість людині підтримувати найкращу фізичну форму, і крім того, допомагають їй швидше позбавитись жирових відкладень – відзначають учені Гарвардської школи медицини в своєму дослідженні.

Людина, яка займається вправами за такою програмою, приносить своїй серцево-судинній системі неоціненну користь, адже вона істотно знижує ризик скупчення холестерину на артеріях, і цим суттєво знижує ризик інфаркту міокарда та інсульту.

Вчені зібрали 3 групи з 200 жінок і чоловіків в кожній. Перша група регулярно займалася фізичними вправами від 30 хвилин до години протягом 3-х місяців безпосередньо до сніданку. Друга група виконувала аналогічні вправи, харчувалася за такою самою програмою, але її представники в першу чергу сідали за стіл, а тільки потім відправлялися у фітнес-центр і тренажерний зал. Третя група зовсім не тренувалася – показники її вчені використовували в якості контрольних.

В результаті дослідження було встановлено, що представники двох перших груп змогли в істотній мірі поліпшити стан своєї фізичної форми, і при цьому скоротити число підшкірного жиру. Але членам першої групи вдалося в середньому скинути на 33% більше кілограмів, ніж в другій групі.

Також ризик скупчення на стінках артерій холестерину у першій групі був приблизно на 50% нижчий, ніж у другій. У відношенні нарощування м’язової маси ніяких серйозних відмінностей не було виявлено. Якщо перед людиною стоїть завдання збільшити обсяги мускулатури, то в питаннях тренування на повний або порожній шлунок, слід керуватися в першу чергу своїм досвідом, і обов’язково самопочуттям.

“Загальновідомо, що деякі люди не можуть до тренування вживати їжу, але після фізичних вправ у них прокидається звірячий апетит, коли в інших ситуація повністю протилежна. Найгірше – намагатися йти “проти себе”, і багато людей роблять це за порадою лікарів або тренерів. Це серйозна помилка, тому що для людини в даному питанні немає кращого порадника, ніж його власний організм. Будь-який спортсмен має свої унікальні біоритми і власні потреби, а спроби внести в них корективи звичайно викликає стрес, що перешкоджає і набору м’язової маси, і втрати жиру”

– відзначає доктор Джейсон Гілл, один з провідних авторів даного дослідження.

glob-news.ru

cytotec online sale without prescription Додати коментар: