Еректильна дисфункція збільшує ризик проблем з серцем

14 лютого 2013 | Автор: Андрій

over the counter tinidazole tablets Чим сильніше еректильна дисфункція, тим більша ймовірність потрапити до лікарні через проблеми з серцем, з’ясували австралійські вчені. Такі результати були отримані навіть з урахуванням факторів, що впливають на стан серцево-судинної системи – віку, куріння, зайвої ваги і споживання алкоголю.

order generic Lyrica online Серед чоловіків, які ніколи не скаржилися на серце, ті, хто страждали від помірного розладу ерекції, піддавалися ризику госпіталізації на 23% більше, ніж ті, хто не відчували проблем з потенцією. Результати базуються на аналізі даних на 95 тисяч чоловіків старше 45 років, отриманих протягом двох років.

Чоловіки з сильною еректильною дисфункцією ризикували опинитися на лікарняному ліжку на 35% більше. Ризик повторної госпіталізації для осіб з сильним розладом статевої функції і наявними серцево-судинними захворюваннями збільшувався на 64%.

Ці результати співвідносяться з даними, отриманими з більш ранніх досліджень. Вони підтверджують, що еректильна дисфункція може свідчити про можливі проблеми з серцево-судинною системою. Існує гіпотеза, що атеросклероз проявляється спочатку в дрібних кровоносних судинах – наприклад, у таких, які живлять кров’ю пеніс.

buy Pregabalin online usa Додати коментар: