Електронні сигарети на 95% безпечніші, ніж звичайні

2 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://rg-onlinesolutions.co.uk/yohJamey  Електронні сигаретиБританський департамент охорони здоров’я опублікував звіт про дослідження про шкоду електронних сигарет. Згідно з доповіддю медиків, ці пристрої на 95% безпечніші, ніж звичайні сигарети.

3d63d26e9aef70dbc84a2755c40cdc75 Крім цього, куріння електронних сигарет визнано методом, який може допомогти кинути палити. У доповіді сказано, що одного разу може настати день, коли Національна служба охорони здоров’я Великобританії буде рекомендувати електронні сигарети в якості терапії. Ніхто не виключає, що британський досвід візьмуть собі в якості прикладу і інші країни.

Один з незалежних авторів дослідження, професор Кінгс-Коледж Енн Макніл вважає, що поширення електронних сигарет дозволить знизити темпи погіршення здоров’я курців. Основна проблема полягає в тому, що майже половина британців (44,8%) не знають, що електронні сигарети безпечніші, ніж традиційні тютюнові вироби.

Більш того, багато хто вважає, що ці пристрої так само небезпечні, як і звичайні сигарети, або навіть ще шкідливіші. Зрозуміло, ця звичка теж не проста, але вона може допомогти відмовитися від куріння, вважають медики.

Між тим, в жовтні у Великобританії набуде чинності заборона на продаж електронних сигарет особам, які не досягли 18-річного віку. Це пов’язано з тим, що довготривалий ефект куріння електронних сигарет поки невідомий. Крім того, дослідження, проведене в Канаді, показало, що підлітки, що курять електронні сигарети, з часом з більшою вірогідністю починають споживати традиційні тютюнові вироби.

go to site Додати коментар: