Електронні сигарети містять дуже шкідливі канцерогени

9 вересня 2015 | Автор: Арсен

purchase Lyrica in canada Електронні сигаретиУ недавньому прес-релізі Каліфорнійської екологічної неурядової організації стверджується, що вони уклали контракт з незалежною лабораторією на тестування майже сотні електронних сигарет різних виробників. Отримані результати виявилися жахливими.

http://advancedgastroonline.com/crohns-ulcerative-colitis/feed/ За даними неопублікованого дослідження за замовленням Центру гігієни навколишнього середовища (CEH), як зазначено у вересневому прес-релізі, виробники електронних сигарет порушують всі закони США про дезінформацію своїх клієнтів, заявляючи, що електронні сигарети нешкідливі.

Продукція тестувалася двох десятків компаній, що виробляють електронні сигарети – в загальній складності 97 електронних пристроїв і різних картриджів, стверджує CEH. Використовувалися звичайні курильні машини для того, щоб домогтися найбільш точних результатів.

Результати незалежного тестування, проведеного неназваною лабораторією, визнаною Американською асоціацією акредитації лабораторій, виявилися шокуючими для тих, хто коли-небудь курив електронну трубку або просто був поруч з тими, хто робив це.

У димі електронної сигарети виявлені у великих концентраціях, що перевищують допустимі дози в сотні разів, різні хімічні речовини, що викликають рак, в тому числі формальдегід і ацетальдегід, повідомляється в прес-релізі організації.

buy Lyrica 50 mg Додати коментар: