Електронні сигарети «б’ють» по легким – медики

3 вересня 2012 | Автор: Андрій

Seroquel canadian pharmacy buy Pregabalin online eu Через куріння електронних сигарет можуть серйозно постраждати легені, а побороти цю згубну звичку буде набагато складніше.

Електронні сигарети, розрекламовані як надійна і безпечна альтернатива палінню, насправді можуть бути вкрай небезпечні й здатні серйозно пошкодити легені людини, йдеться в новому дослідженні вчених. Крім того, використовуючи їх, людям насправді важче кинути палити, оскільки електронні сигарети затрудняють подих.

Результати нового дослідження були представлені на щорічному конгресі Європейського респіраторного товариства (ЕРО), який пройшов у австрійському Відні. Як говориться в доповіді, представленій експертами з грецьких Афін, електронні сигарети блокують дихальні шляхи, через що людина відчуває проблеми з диханням, що, в свою чергу, заважає відмовитися від вживання тютюнової продукції.

Як вказується в присвяченому дослідженню прес-релізі, опублікованому на офіційному сайті ЕРО, в тестах взяли участь 32 людини: 24 курця і 8 некурців. Кожен з випробовуваних курив електронну сигарету протягом десяти хвилин, після чого вчені за допомогою ряду тестів заміряли, наскільки дихальні шляхи здатні опиратися диму і поглинати кисень. У результаті з’ясувалося, що опір у курців зріс на 202%, а у некурящих – на 220%.

У ЕРО відзначають, що ці дослідження лише перший крок на шляху до розуміння справжньої небезпеки, яку таять в собі електронні сигарети. За словами професора Крістіни Грацу, скоро будуть проведені додаткові тести. Поки ж в організації радять курцям використовувати для відмови від згубної звички перевірені методи, засновані на клінічних випробуваннях.

Варто відзначити, що нова доповідь учених спростовує результати недавніх досліджень, підтверджуючи відносну нешкідливість електронних сигарет. Як писав раніше журнал Medical Xpress, вчені визнали, що електронні сигарети безпечні для серцево-судинної системи людини і набагато менш токсичні, ніж звичайні.

Джерело: techno.bigmir.net

Коментарі (1) на "Електронні сигарети «б’ють» по легким – медики"

  1. Андрій коментує:

    По легеням, шановний, по легеням!

    Частіше заглядайте у словник,
    Це пишний сад, а не сумне провалля.

http://oceanadesigns.net/envira/bainbrook-brown/ Додати коментар: