Дослідники прийшли до висновку, що існує тільки один вірний спосіб уникнути похмілля

3 вересня 2015 | Автор: Арсен

go to link Дослідники прийшли до висновку, що існує тільки один вірний спосіб уникнути похмілляВода і жирна їжа як ліки від похмілля марні з точки зору науки – саме цей висновок було зроблено в ході повторного обстеження студентів, схильних до алкогольного сп’яніння. Не важливо, чи випивали ви коли-небудь чи ні – вам, швидше за все, відомий такий термін, як похмілля. Вам, напевно, доводилося спостерігати за повільними, як лінивці, страждальцями, які п’ють воду літрами, намагаючись повернутися в нормальний стан.

Існує безліч байок про способи боротьби з похміллям. І вчені теж не залишаються осторонь, намагаючись знайти рішення цього питання. Одне з недавно знайдених рішень – сік груші, випитий перед вживанням спиртного.

Вчені стверджують, що http://emindfolks.com/services/ecommerce-solution/http:/159.203.115.201/wp-content/plugins/simple-post-series/hrwh/84i7k.php?kqd=hc-sr04-code існує один-єдиний вірний спосіб уникнути похмілля – «треба менше пити».

Як повідомляє BBC, вчені з Нідерландів та Канади досліджували студентів своїх країн, які страждають похміллям. Ви, можливо, знаєте, що похмілля не можна охарактеризувати якимось одним конкретним симптомом, тому фахівцям необхідно було залучити для участі в дослідженні як можна більше людей.

До теперішнього часу вчені поспілкувалися з 824 німецькими студентами, з яких: 54% або вживали різного роду жирну їжу в кінці вечірки (в більшості своїй – фаст-фуд), або їли що-небудь жирне (щось на зразок смаженого бекону) на сніданок, щоб заглушити симптоми похмілля. Одночасно з тим, 66% пили багато води перед тим, як лягти спати.

В результаті студенти, які застосовували вищеперелічені способи проти похмілля, почували себе такими ж розбитими, як і ті, що, будучи у смерть п’яними, плюхнулися спати в одязі і всю ніч пускали слину в подушку.

Таке ж опитування провели серед 789 канадських студентів. Результат виявився аналогічним – найважче похмілля було в тих, хто випив більше, ніж йому належало.

«Вода допоможе вам позбавитися від спраги та сухості в роті, але вона ніяк не звільнить вас від депресивного стану, головного болю і нудоти», – пояснив редакції Бі-Бі-Сі Доктор Джорис Верстер з університету Утрехт, Нідерланди.

Проблема похмілля цікава також тим, що ніхто толком не знає, що його викликає. Це не зневоднення, як багато хто думає.

«Ми знаємо, що в цей процес залучена імунна система, але що конкретно викликає стан похмілля – невідомо. І поки ми цього не дізнаємося, ми навряд чи знайдемо ефективний засіб», – сказав доктор Утрехт редакції каналу Бі-Бі-Сі.

Якщо веселитися без міри – то й плата буде вищою. Все згідно з принципами капіталізму.

http://alecanmarketing.com/new-announcements/feed/ Додати коментар: