Діти швидше дорослішають через калорійну їжу

13 лютого 2012 | Автор: Андрій | Теги: , , ,

http://graceproductionservices.com/965053/p697sp8_7772.html Нещодавно дослідники з Вісконсинського університету в Медісоні (США) провели цікаве дослідження, в ході якого встановили, що однією з причин прискореного статевого дозрівання і дівчат, і хлопців, є калорійна їжа.

see url Посилаючись на статистичні дані за останні 150 років, дослідники заявили, що вік статевого дозрівання у жінок знизився на чотири роки. Таким чином, тепер менструація трапляється в 8 років, а не в 12, як це було раніше.

Щоб перевірити давно поширену в науковому світі гіпотезу про те, що калорійна їжа безпосередньо впливає на прискорене дорослішання, дослідники провели спеціальний експеримент на лабораторних макаках.

Кілька молодих макак вчені посадили на різну дієту. Одних на збагачену калоріями, а інших на звичайну.

Коли тварини вступили в період статевого дозрівання, у тих, хто протягом всього часу харчувався більше норми, воно зайняло від 6 до 7 місяців. В свою чергу, у тих тварин, які сиділи на звичайній дієті – від 12 до 14 місяців.

За словами дослідників, при цьому їм вдалося зафіксувати, що велика кількість калорій стимулювала соматомедину і синтез гормонів лептину, які, як відомо, відповідають за нарощування м’язів, жирову і кісткову тканини. Щоправда, прискорене статеве дозрівання не супроводжується таким же прискоренням у розвитку нервової системи. Таким чином, саме це може бути основною причиною психологічних розладів та неадекватної поведінки у жертв акселерації.

what is tinidazole 500mg used for Додати коментар: