Діабет збільшує ризик вроджених вад приблизно в 4 рази

6 лютого 2012 | Автор: Андрій

enter Виявляється, у вагітних жінок, що хворіють такою хворобою як діабет, ризик народження немовляти із вродженими вадами приблизно в 4 рази вищий порівняно зі здоровими представницями прекрасної статі. Принаймні, саме такого висновку дійшли фахівці з Британії.

see В рамках свого дослідження вчені провели детальне вивчення історії вагітності більше 400 000 жінок. В результаті вони побачили, що в тому випадку, якщо матір хворіла діабетом, то ризик вроджених вад серця або розвиток вродженої спинно-мозкової грижі у немовляти був в декілька разів вищий, ніж у цілком здорових вагітних жінок.

Так, на основі висновків даного дослідження можна говорити про те, що негативний вплив на розвиток плоду в утробі матері можуть чинити цукровий діабет першого типу, що зазвичай розвивається в дитячих або юних роках, а також цукровий діабет другого типу, що розвивається внаслідок неправильного харчування.

На думку дослідників, дане захворювання може стати причиною великої кількості дефектів плоду і надмірної ваги у немовляти, а в гіршому випадку – викидня.

У зв’язку з цим дослідники радять вагітним жінкам перевіряти рівень цукру в крові перед тим, коли вони планують завагітніти.

Дане дослідження вчених з Ньюкаслського університету охопило вивчення історії вагітності понад 400 тис. жінок, що вагітніли у період 1996-2008 рр. Приблизно 1700 з них отримали діагноз медиків про хворобу діабет.

order generic Lyrica Додати коментар: