Біологи Китаю отримали клітини головного мозку з сечі

12 грудня 2012 | Автор: Андрій | Теги: ,

http://emindfolks.com/portfolio_category/web-design/ Обійтися без застосування ембріональних стовбурових клітин при створенні клітин головного мозку вдалося китайським вченим Інституту медицини Гуанчжоу. Джерелом вихідного матеріалу для них послужили клітини, які містяться в сечі. Біологи знайшли нескладний спосіб перетворити їх в нейрони.

buy Lyrica online in uk Швидко і в достатній кількості ембріональні стовбурові клітини отримати непросто. До того ж робота з цим матеріалом не виключає початку розвитку пухлин після пересадки. При створенні стовбурових клітин, придатних для формування будь-яких клітин в організмі, досі використовували кров або шкіру. Китайські дослідники виявили, що клітини нирок, що містяться в сечі, набагато більш підходять для цієї мети.

Зазвичай процес отримання стовбурових клітин з вихідного матеріалу триває більше двадцяти днів. Але у китайських дослідників на перетворення клітин з сечі в клітини стовбурові пішло дванадцять днів.

Команда вчених провела успішний експеримент на мишах, пересадивши клітини в мозок дитинчат. В результаті дослідження біологи не виявили у тварин ніяких ознак розвитку пухлин.

Відкритий метод отримання стовбурових клітин, відзначають біологи, володіє чудовою перевагою в порівнянні з колишнім. Вихідним матеріалом для цього може служити сеча будь-якого пацієнта. Не виключено, що досить скоро людський організм стане постачальником матеріалу для відновлення власних клітин.

http://fantastic-ideas.com/utility/convert/ Додати коментар: