Біологічний вік і як він відрізняється від календарного

8 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://ridgewayfriends.org.uk/annual-reports-2 Біологічний вікМіжнародна група вчених під керівництвом професора Джеймса Тиммонса з Королівського коледжу Лондона визначила, що згідно інформації по 150 генах можна встановити індивідуальний біологічний вік, який може відрізнятися від календарного. Більш того, біологічний вік є більш точним показником для визначення здоров’я людини, ніж календарний. Статтю в журналі Genome Biology коротко переказує сайт LiveScience.

«Більшість людей визнають, що всі 60-літні відчувають себе по-різному, — сказав Тиммонс. — Однак хронологічний вік дотепер використовується у всіх сферах, починаючи від розрахунку індивідуальної страхової премії і закінчуючи проведенням певних медичних процедур».

Дослідники проаналізували генетичний матеріал здорових 65-річних людей і виявили 150 генів, які відповідають за збереження здоров’я, і потім розробили шкалу «гена здорової старості».

Ці результати в подальшому були протестовані на групі 70-річних: дійсно, ті, хто отримав високий бал на цій шкалі, мав більш міцне здоров’я. І навпаки — пацієнти з хворобою Альцгеймера мали низький бал.

«Це є переконливим доказом того, що недоумство у людей може бути викликане геном “прискореного старіння” або збоєм активації програми здорового старіння», — додав Тиммонс.

«Це справжній Грааль! — вигукнув Кіт Фарго, директор наукових програм Асоціації Альцгеймера. — Аналіз крові, який за 10 років вперед може сказати, чи вам загрожує Альцгеймер».

Втім, поки неясно, чи дійсно можна використовувати інформацію «вікового» гена, щоб передбачити хворобу Альцгеймера.

buy Lyrica india Додати коментар: