Більше сміху – краще життя

31 жовтня 2012 | Автор: Андрій

http://allweatherfencing.com/contact.html buy provigil online forum Всі ми, звичайно, чули, що сміх продовжує життя. Але це були лише розмови, тепер же є наукові докази того, що сміх дійсно покращує якість нашого життя, так як вчені вже підрахували, скільки ми повинні сміятися, щоб поліпшити стан здоров’я.

Вчені Інституту психосоматичної медицини Різа радять нам сміятися близько 30 хвилин в день. Якщо слідувати їх пораді, то життя стане не тільки веселим, але і значно краще, і все тому що сміх допомагає впоратися зі стресом, нормалізує сон, роботу серця, легень, печінки. Більш того він викликає подачу адреналіну, допаміну і підвищує імунітет, що так важливо для тих, кому за 40 років.

Але і це ще не все. Клаудіо Менкаччі, директор департаменту психологічних наук стверджує, що сміх викликає сплеск ендорфінів та енкефалінів. Вони є наркотиками, які виробляються нашим власним організмом.

Доведено практикою, що позитивні люди легше знаходять спільну мову з оточуючими, вони більш дружелюбні, і у них значно більше можливостей піднятися по кар’єрних сходах.

Статистика ж говорить про те, що в теперішньому часі люди сміються набагато менше, ніж 50 років тому. А саме журнал Corriere della Sera після проведеного опитування з’ясував, що в минулому люди сміялися набагато більше, ніж зараз. Середньостатистична різниця складає приблизно 10 хвилин. Це дуже поганий показник, так що ми радимо кожен день радіти життю, і шукати більше позитивних емоцій!

Джерело: glob-news.ru

buy Seroquel fed ex Додати коментар: