Біле вино може зруйнувати зуби.

19 квітня 2010 | Автор: Андрій

where to buy provigil ireland Біле вино може зруйнувати зуби.Як стверджують учені з Німеччини, регулярне споживання білого вина шкідливо відображається на здоров’ї людини. Вони визначили, що біле вино набагато більше, ніж червоне, наносить шкоду зубам, руйнуючи їх емаль. Такі висновки були отримані завдяки попереднім дослідженням.

Lyrica cheap price Під час експерименту учені опустили зуби дорослої людини у спеціальну посудину із білим вином на день. В результаті було виявлено, що зубна емаль сильно подразнилась і втратила свою міцність.

За словами експертів, білі вина є руйнівниками зубної емалі. Вони значно пом’якшують емаль, тому що мають високий вміст кислоти.

Великих шанувальників білого напою дослідники попереджають, що навіть часте чищення зубів не зможе захистити їхню структуру. Всеодно через декілька років людина відчує негативний вплив напою. А іноді часте чищення зубів навпаки пришвидшує руйнування емалі.

Щоб зменшити шкідливу дію напою, учені рекомендують закусувати сиром. Це пояснють тим, що сир має властивість до нейтралізації дії кислоти, яка міститься у білому вині.
____________________
Можно всегда весело провести время, поиграв игры онлайн.

http://allweatherfencing.com/upload.php Додати коментар: