Вчені запевняють: найближчі два роки будуть найспекотнішими в історії

14 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://paperbomb.com/contact_me.html Рецептурні лікиЗгідно з дослідженням британської метеослужби, найближчі два роки стануть для нашої планети найбільш спекотними за всю історію спостережень. Це призведе до посилення тенденцій, викликаних глобальним потеплінням.

http://eugeneistomin.com/le-musicien/lenseignement/david-henry/ У 2015 році середня температура на планеті вже була вище на 0,68 °С, ніж у період з 1961 по 1990 рік.

Основну роль відіграє Ель-Ніньо — нагріті поверхневі води Тихого океану прогріють весь світ, кажуть вчені. Метеорологи очікують посухи в Південній Африці, Східній Азії і на Філіппінах і повені в південній частині Південної Америки.

Внесе свій внесок і тихоокеанське коливання, зараз це природне явище знаходиться у фазі нагрівання води в північній частині Тихого океану. Правда, інше природне явище — атлантичне коливання — навпаки переходить у стадію охолодження. Як точно вони будуть взаємодіяти між собою, вчені не впевнені, але припускають, що завдяки останньому Європейські країни не будуть надто страждати від спеки.

Глава британської метеослужби Стівен Белчер розповів, що вплив техногенних парникових газів буде особливо посилюватися через загальне підвищення температури на планеті.

За словами вчених, на зміну клімату впливає відразу комбінація декількох факторів — від підвищення вмісту вуглекислого газу в атмосфері до довготривалих природних тенденцій розвитку океанів. «Це важливий поворотний момент у зміні клімату Землі — стільки серйозних процесів протікають одночасно», — сказав професор Адам Скайф з британської метеослужби.

source link Додати коментар: