Вчені зафіксували аномальне зростання температури у Західній Антарктиці

follow link Дані, нещодавно зібрані американською антарктичною станцією під назвою «Бред», доводять факт стрімкого збільшення середньорічної температури повітря на території одного з районів далекої Антарктиди.

http://eceta.cz/tag/zakon/ Зокрема, зростання температури стосується Західно-Антарктичного льодового щита. Необхідно підкреслити, що об’єм льодовиків цієї території становить 2,2 мільйона кубічних кілометрів, іншими словами – приблизно 10 процентів від усіх льодів Антарктиди.

За словами дослідників, в період 1958-2010 року середньорічна температура повітря зросла на 2,4 градуса за Цельсієм. Цей показник в 2 рази більший, ніж передбачали метеорологи раніше, а також приблизно в три рази вищий, ніж глобальний показник.

На думку вчених, таку особливу чутливість цього регіону можна пояснити тим, що база льодовикового покриву уразлива для прямого контакту з теплою океанською водою, оскільки знаходиться нижче рівня моря.

На поточний момент стрімке танення так званого Західного льодовика підвищує рівень Світового океану. Незважаючи на те, що цей показник (0,3 міліметри на рік) є тільки другим після Гренландії (0,7 мм. на рік), рік від року цифра буде зростати.

can i buy Pregabalin in spain Додати коментар: