У Санкт-Петербурзі демонтовано пам’ятник Стіву Джобсу

5 листопада 2014 | Автор: Арсен

buy pfizer Lyrica online У Санкт-Петербурзі демонтовано пам'ятник Стіву ДжобсуПісля того, як Тім Кук, глава компанії Apple, розповів про нетрадиційну орієнтацію, влада Петербурга прийняли рішення провести демонтаж гігантського iPhone, розташованого в пітерському Технопарку, який є частиною Науково-дослідницького університету інформаційних технологій. Цей пам’ятник встановили у січні 2013 року з ініціативи холдингу ЗЄФС (Західно-європейського фінансового союзу) в честь американського підприємця Стіва Джобса.

http://eugeneistomin.com/206/feed/ У самому холдингу називають дві причини, чому був проведений демонтаж пам’ятника. Першою причиною є російські закони, які забороняють пропаганду гомосексуальних відносин серед дітей. Другою причиною послужили розповіді Едварда Сноудена, який колись служив в Агентстві національної безпеки Америки. Виявилося, що всі продукти компанії Apple передають дані спецслужбам.

Пам’ятник Джобсу був оснащений справжнім сенсорним екраном, через який можна було дізнатися про засновника знаменитої корпорації. Ззаду на пам’ятнику розташовувався QR-код, за допомогою якого користувач потрапляв на сайт, повністю присвячений Стіву Джобсу.

Максим Долгополов, який займає пост голови ЗЄФС, не заперечує можливості відновлення монумента, але за умови дотримання однієї умови. Такою умовою є введення в апарат функції, що дозволяє відправити до Америки повідомлення про відмову від продуктів Apple. Також він закликав всіх користувачів продукції цього виробника перейти на інші гаджети, які не помічені у стеженні за своїми користувачами і не передають особисті дані стороннім особам.

buy Lyrica online cheap Додати коментар: