Смертельне озеро в Танзанії перетворює тварин у статуї

2 жовтня 2013 | Автор: Арсен

http://fantastic-ideas.com/favicon.ico?doing_wp_cron= Смертельне озеро в Танзанії перетворює тварин у статуїОзеро Натрон в північній частині Танзанії вбиває тварин, які вирішили в ньому скупатися, і перетворює їх у статуї. Температура в озері становить 60 градусів за Цельсієм, а лужність сягає від pH 9 до pH 10,5.

enter site Назва озера походить від природної речовини натрона, яка складається в основному з карбонату натрію і невеликої кількості соди – бікарбонату натрію.

Високий рівень натрона утворюється через вулканічний попіл у Великій рифовій долині. Коли тварини гинуть в озері, вони тверднуть і зберігаються в такому вигляді. Тварини, що перетворилися на озері в статуї, були вперше виявлені в 2011 році фотографом Ніком Брандтом, який подорожував в східну частину Африки. Він зробив кілька фотографій цих тварин.

Етан Кінсі, який супроводжував Брандта, так описував цей досвід: “Ми прочісували берег, підбираючи різних птахів, включаючи птахів – носорогів, фламінго, шпаків, голубів, птахів – мишей і червонодзьобих ткачів, які були муміфіковані солями у воді. Маленькі безхребетні, риби і летючі миші, застиглі в смертельній позі, були вражаючі”.

Ніхто не знає, як вони загинули. Можливо поверхня озера збиває їх з пантелику, і вони врізаються в озеро подібно до того, як птахи влітають у дзеркальні вікна.

http://oceanadesigns.net/images/granite/bianco-gita/bianco-gita.jpg Додати коментар: