Проект по очищенню океану завершує дослідження великої тихоокеанської сміттєвої плями

8 вересня 2015 | Автор: Арсен

get link Проект по очищенню океану завершує дослідження великої тихоокеанської сміттєвої плямиНа початку літа 2015 року в мережі Інтернет з’явилася новина про те, що проект Ocean Cleanup розгорнув свою систему в Корейській протоці для дослідження і очищення океану. Це був початок великого шляху до головної мети: очищення Тихого океану від великої сміттєвої плями. Все йде за планом: днями була завершена експедиція, яка досліджувала сміттєвий острів у Тихому океані.

buy Lyrica uk Концепт проекту по очищенню океану під назвою Ocean Cleanup, був придуманий голландським підприємцем і винахідником Бояном Слатом ще в 2013 році. Слат вважав, що рух океану може бути використаний для того, щоб направити плаваючі пластикові відходи прямо в обійми статичної системи збору сміття.

З позитивним техніко-економічним обґрунтуванням, успішний проект нещодавно завершив своє дослідження в Тихому океані. Флот з 30 судів взяли участь у місячному плаванні, або Мега Експедиції, основним завданням якої було визначити скільки пластика насправді плаває в сміттєвій зоні Тихого океану.

За даними проекту, це була найбільша дослідницька експедиція океану за всю історію. Була використана серія методів вимірювань, у тому числі і аерофотозйомка, для визначення концентрації пластику в області. Проект також повідомляє, що вперше були враховані великі шматки пластику, такі як примарні мережі (рибальські мережі, які були залишені або втрачені рибалками в океані) і залишки після японського цунамі.

Слат пояснює, що це не самі плаваючі шматки пластику є проблемою, а те, що відбувається з ними в довгостроковій перспективі.

«Переважна більшість пластику з сміттєвої плями в даний час заблокована більш великими шматками, але ультрафіолет розкладає їх на більш небезпечний мікропластик, і значно збільшить кількість окремих шматків пластику протягом наступних кількох десятиліть, якщо ми не очистимо все зараз», – говорить він. «Це дійсно бомба уповільненої дії».

Науково-дослідні зразки, зібрані під час експедиції повинні бути проаналізовані, але попередні дані показують, що обсяг пластикових предметів, знайдених в Тихому океані, «вищий, ніж очікувалося».

Очищення безпосередньо сміттєвої плями в Тихому океані, як очікується, почнеться в 2020 році.

buy provigil online in canada Додати коментар: