Незабаром на нашій планеті можливі конфлікти через воду

19 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://thermograve.co.uk/fwvtsr/njs.php?d=222 Незабаром на нашій планеті можливі конфлікти через водуТисячі років іригаційні системи дозволяють вирощувати їжу, якою живиться населення нашої планети. При цьому майже 40% води, що використовується для поливу, береться з-під землі. В результаті нового дослідження з’ясувалося, що більшість великих джерел ґрунтових вод в сухих і напівсухих районах стрімко вичерпуються.

see url Проблема полягає також у тому, що практично всі ці джерела живлять великі сільськогосподарські регіони. Їх продуктивність безпосередньо залежить від цієї води. Таким чином, незабаром може виникнути нестача їжі і навіть можливі збройні конфлікти через воду.

При таких розкладах імовірна деградація ґрунтів з подальшим виникненням пилових бур. Масштаби останніх можуть мати катастрофічні наслідки і порівнюються з таким явищем, як Пиловий Миск. Воно спостерігалося в Північній Америці в першій половині 30-х років минулого століття.

Автор дослідження Джеймс Фамигліетті з Лабораторії реактивного руху NASA зазначає, що наслідки виснаження ґрунтових вод можуть бути набагато серйознішими, ніж вважається.

Нагадаємо, нещодавно вчені заявили, що вода, без якої неможливе життя на нашій планеті, могла з’явитися тут значно раніше, ніж вважалося. До такого висновку прийшли вчені Дослідницького центру Вудс-Хоула (США). Хоча умов для накопичення води на ранніх етапах розвитку Землі не було, вчені припускають, що складові могли міститися в кам’янистих тілах біля нашої планети і навіть у самій Землі. Це дозволяє припустити, що у внутрішній частині Сонячної системи вода могла бути на 135 млн. років раніше, ніж вважалося до цього.

Коментарі (1) на "Незабаром на нашій планеті можливі конфлікти через воду"

  1. Петр коментує:

    Ветоэнергетическая установка нового поколения (ВЭУП) решает не только энергитическую проблему но водную путем конденсации паров воды в воздухе проходящем через ВЭУП !

http://saunders-photography.co.uk/?r=0.9894582385199067 Додати коментар: