Найкоротший день в 2013 році

12 грудня 2013 | Автор: Арсен

http://toriigateinc.com/why-work-with-us/ Найкоротший день в 2013 роціДень зимового сонцестояння відзначається 21 грудня 2013 року, знаменуючи собою неофіційний початок зими в північній півкулі. Для тих, хто живе в цій півкулі, це буде найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році. Точний час настання зимового сонцестояння відбудеться в суботу 21 грудня о 17:11 UTC.

source url Починаючи з 22 грудня, дні поступово ставатимуть довшими, але не теплішими. У різних місцях нашої планети світлий час доби буде варіюватися від 4-х годин в Ісландії до 7-ми годин в Москві, 9-ти годин на території США і Канади і до 14-ти годин в Австралії.

Стародавні люди на Землі знали про рух Сонця по небу, тривалості дня і місцю сходу і заходу Сонця. Вони побудували такі пам’ятники як Стоунхендж в Англії і Мачу-Пікчу в Перу, щоб стежити за Сонцем протягом року. Але сьогодні ми знаємо, що сонцестояння є астрономічним явищем, викликаним нахилом осі Землі та її рухом по орбіті навколо Сонця. Так як Земля не обертається прямо, і її вісь нахилена на 23,5 градусів, північна і південна півкулі отримують пряме сонячне світло і тепло по-різному. У грудні під час зимового сонцестояння, північна півкуля найбільше відхилена від Сонця.

Нахил призводить до того, що сонячне світло потрапляє на Землю під різними кутами в різний час року. Влітку ми бачимо Сонце довше, і воно знаходиться високо в небі, промені Сонця більш прямі і більше енергії тепла. Взимку Сонце знаходиться низько в небі і з’являється на більш короткий період.

go here Додати коментар: