Гігантські шершні-вбивці атакували жителів Китаю

4 жовтня 2013 | Автор: Арсен | Теги: ,

click Гігантські шершні-вбивці атакували жителів КитаюРій смертоносних шершнів вбив більше 40 людей і поранив більше 1600 людей в північній частині Китаю. Щонайменше, 37 пацієнтів знаходяться в критичному стані в лікарні в провінції Шеньсі. У жертв нападу залишаються глибокі, темні шрами на шкірі розміром з кульовим пораненням. За останні три місяці найбільше постраждали жителі міст Ангкан, Ханьчжун і Шанлі.

source site Винуватцем вважається шершень Vespa mandarinia, який виростає до 5 сантиметрів в довжину, а його жало досягає 6 мм у довжину. У комахи дуже токсичний укус, який може призвести до анафілактичного шоку і ниркової недостатності. Сам укус дуже хворобливий для людей, і його можна порівняти з розпеченим цвяхом, який вбили в тіло.

Голова оси помаранчева і ширша, ніж у інших шершнів. Азіатський гігантський шершень – хижак і полює на середніх і великих комах, таких як бджоли, інші оси і богомоли. Шершні найбільш агресивні в період спарювання та міграції у вересні та жовтні. Тепла і суха погода цього року сприяла посиленню агресії з боку ос.

Одна з жертв розповіла, що “чим більше ви тікаєте, тим більше шершням хочеться переслідувати вас”, а деякі люди описували, як комаха переслідувала їх протягом 200 метрів. Атаки шершнів дуже складно уникнути, так як їх гнізда не видно.

Одна з постраждалих розповіла, що провела в лікарні два місяці, протягом яких їй провели 13 процедур діалізу. У неї залишилося 200 швів, і вона до цих пір не може поворухнути ногою. Більшість випадків смерті пов’язано з алергією на отруту шершня, так як він містить небезпечний токсин – мандоротоксин.

http://oceanadesigns.net/images/granite/blue-in-the-night/blue-in-the-night.jpg Додати коментар: