Безкоштовний готель в Альпах на висоті 2 531 м над рівнем моря

1 жовтня 2014 | Автор: Арсен

buy Lyrica usa Безкоштовний готель в Альпах на висоті 2 531 м над рівнем моряНевеликий готель з надихаючими видами італійських Альп пропонує безкоштовний відпочинок для любителів природи. Але є лише одна умова – щоб дістатися до цього будиночка, доведеться зайнятися скелелазінням і подолати гору Форонон Дель Буінз висотою у 2 531 метр.

buy Pregabalin usapurchase Lyrica from canada Над дизайном цього проекту працювала італійська фірма Diemmelegno, яка також створила кілька деталей для дому. Проект збірного дерев’яного будиночка належить архітектору Джованні Песамоска з міста Удіне, Італія. Варто відзначити, що готель був створений як данина скелелаза Луки Вуерича, який трагічно загинув в лавині у 2010 році.

Щоб побудувати цей будиночок, довелося доставляти на вершину гори всі необхідні будівельні матеріали. Для цього знадобилося 18 обертів вертольота, 12 професійних працівників, рятувальників, 30 дерев’яних панелей, а також добровольців і друзів родини Вуерич, які вирішили підтримати проект площею 16 кв. м. Будівництво було завершено за 1 день, а альпіністи почали його відвідувати з вересня 2012 року.

Буде цікавим відзначити той факт, що існує кілька подібних готелів на Альпах, але всі вони розміщені на менших висотах і, на відміну від цього проекту, за проживання в них потрібно платити. Всередині будинку, зробленого з дерева і сталі, є місце для 9-ти ліжок.

Навіть якщо будиночок покриє повністю снігом, двері виходить на південну сторону, де сонце змушує сніг танути досить швидко.

http://apacheip.com/services/refractory Додати коментар: