YouTube запускає власний музичний сервіс Music Key

17 листопада 2014 | Автор: Арсен

buy tastylia YouTube запускає власний музичний сервіс Music KeyНайбільший на сьогоднішній день відео-хостинг запускає в глобальній Мережі свій музичний сервіс. Новинка отримала назву Music Key і, згідно з офіційними даними, вже з 12 листопада перебуває в стадії бета-тестування. Хто проводить тести не відомо, однак, швидше за все, YouTube не став вдаватися до допомоги сторонніх тестерів.

new order lyrics Сервіс Music Key запрацює вже наступного тижня, однак скористатися його послугами зможуть тільки ті, кому компанія надішле запрошення. Як саме будуть визначати «гідних» користувачів – не відомо. Відомо також про те, що через деякий час сервіс стане доступним всім охочим, проте коли саме відбудеться перехід до процедури традиційної реєстрації також невідомо.

Вартість місячної підписки на сервіс складе 8 доларів США. Однак через деякий час цінник на використання Music Key зросте до 10 доларів в місяць, що в принципі не так вже й багато для аудіо-хостингу такого масштабу. Більш того, Music Key має одну дуже цікаву особливість.

Справа в тому, що при підписці на Music Key, користувач отримає можливість слухати музику в «фоновому» режимі роботи. Даний режим позбавить користувача від перегляду реклами, дозволить слухати будь-яку музику з його бібліотеки, а також не буде вимагати підключення по мережі.

Відомо також, що Music Key буде доступний в якості фірмового додатка для мобільних пристроїв. На ПК і ноутбуках сервіс буде доступний через звичайний браузер. Мобільний додаток Music Key буде підтримувати такі ОС, як iOS і Android, а тому ніяких проблем з їх використанням виникнути не повинно. Залишається лише додати, що зайти на аудіо-хостинг можна вже зараз, але поки сервіс фактично порожній.

http://tikkunspa.com/testimonial/cherry-d Додати коментар: