Японці створили танцюючих роботів

29 вересня 2014 | Автор: Арсен

click Японці створили танцюючих роботівПоки американські робототехніки намагаються створити роботів з колективним розумом, які могли б регулювати порядок свого руху в залежності від розташування своїх «побратимів», японська компанія Murata Manufacturing вже створила щось подібне, реалізувавши схожу концепцію у своєму новому дітищі The Murata Cheerleaders.

follow site Варто нагадати про те, що компанія Murata Manufacturing вже не перший рік працює над розробкою і створенням роботів, і різноманітних автоматичних гаджетів. Зокрема саме ця компанія свого часу була відповідальна за створення одного з перших «офісних помічників», які сьогодні набирають в Японії все більшу популярність.

The Murata Cheerleaders – це невеликі іграшкові роботи. Строго кажучи – це набір роботів, який є в кінцевому підсумку одним цілим. Окремо The Murata Cheerleaders нічого зробити не зможуть, однак коли ці роботи хоча б вшістьох – вони можуть влаштувати справжній виступ «групи підтримки».

Роботи можуть рухатися по плоскій поверхні, відтворювати мелодію і розмахувати механічними ручками. При цьому рух роботів відбувається відносно один одного так, що вони завжди формують із свого «колективу» якийсь візерунок. Для цього кілька роботів у групі «призначаються» загальною програмою – навідними.

Ці роботи визначають місце розташування всієї групи, а інші в свою чергу займають місця у відповідності з заданим візерунком. Для визначення свого місця роботи використовують ультразвук, а також лазерні промені не помітні для ока людини. Швидкість обробки інформації при цьому достатньа для того, щоб роботи робили все без заминки. Під час танцю роботи можуть дотримуватися одного з заданих візерунків, який встановлюється системі за допомогою мобільного додатку. З його ж допомогою можна формувати і свої, нові візерунки.

Tastylia Додати коментар: