Відправте свою ДНК на вічне зберігання – на Місяць

18 вересня 2015 | Автор: Арсен

get link Відправте свою ДНК на вічне зберігання - на МісяцьБлискуча ідея поєднати мрію мільйонів людей у всьому світі про безсмертя з дослідженням нашого найближчого супутника – Місяця – прийшла в голову австралійського винахідника і успішного бізнесмена Девіда Айрона.

http://oceanadesigns.net/images/granite/monet/monet.jpg Багатомільйонна схема проекту Lunar Mission One в наступному десятилітті гарантує, що кожній людині, менш ніж за 100 доларів США, буде надано місце на дисках пам’яті, і через невідому поки ціну – можливість надіслати зразок свого волосся в космос. Ці диски будуть діяти як капсули часу для фотографій, відео та інших файлів, і будуть поховані в свердловині в місячній поверхні.

Технічна частина програми досить добре опрацьована: апарат буде доставлений на Місяць за допомогою ракети SpaceX Falcon 9. Чотири основних двигуна гарантують м’яке приземлення в заздалегідь заданому районі розміром з футбольне поле.

Апарат буде оснащений не тільки свердлом, але і рукою-маніпулятором, а також іншим обладнанням для аналізу зразків і моніторингу сейсмічної активності. Сонячні батареї будуть служити в якості джерела живлення. Саме з цих міркувань в якості району посадки обраний Південний полюс Місяця, оскільки він постійно освітлений Сонцем.

В ході буріння планується відбір зразків місячної породи через кожні 15 сантиметрів шляху, що дозволить відповісти на питання про походження Місяця. Мінімальна глибина буріння буде становити 20 метрів, а якщо дозволять умови – то максимальна глибина складе рекордні 100 метрів!

Передбачається, що у верхніх 10 метрах будуть переважати дрібнозернисті осадові породи через постійне бомбардування поверхні Місяця метеоритами і більш дрібними частками. Далі будуть незаймані скельні породи з поважним віком у 4,5 мільярда років.

where can i buy Lyrica tablets Додати коментар: