Вчені створили рюкзак, який допоможе вийти сухим з води

23 вересня 2015 | Автор: Арсен

buy orlistat diet pills Вчені створили рюкзак, який допоможе вийти сухим з води Eject | Wear – революційний дизайн-проект рюкзака, який значно підвищує шанси залишитися сухим Вам самим і Вашому переносному майну під час несподіваних злив. При цьому абсолютно не має значення, чи їдете Ви на мотоциклі, чи просто прогулюєтеся по парку або вечірньому місту, або просто опинилися посеред поля під час велосипедної прогулянки за містом – кожна секунда часу цінна! Найменше зволікання – і Ви промокнете з ніг до голови і до нитки.

http://shellystearooms.com/shellys-tea-rooms-news-autumn-2015/ Таким чином, цей інноваційний, швидкий і легкий механізм дозволяє власникові витягувати вбудований водонепроникний жакет і укутати в нього свій торс цілком, не знімаючи при цьому рюкзак.

Досить смілива фантазія, скажете Ви. На превелике щастя, це вже зовсім не так. Це вже не фантазія, а практично реальність. Так як в MITH створили саме таку річ. Якщо цей плащ не використовується для захисту всього тіла, то він просто покриває рюкзак для додаткового захисту, в якому може зберігатися ваш ноутбук, одяг і т.д.

Що ж, така новинка явно припаде до душі любителям подорожувати на двоколісних транспортних засобах, коли не завжди є можливість помістити светр в рюкзак, який Ви везете з собою. Зазвичай таке буває, коли на небі ні хмаринки, і здається, що немає сенсу навіть заглядати в прогноз погоди на найближчі пару годин. Але тепер Ви будете готові до будь-яких несподіванок у вигляді раптового дощу.

Рюкзак і дощовик – два в одному – випускається у двох варіаціях: міська версія і спортивна версія. Як і мають на увазі їх назви, такі рюкзаки відрізняються в деякій мірі один від одного своєю конструкцією.

http://1844house.com/2015/10/ Додати коментар: