Вчені представили нову систему безпілотного автомобіля

19 лютого 2013 | Автор: Андрій

follow url Оксфордський університет представив автономну систему керування автомобілем, яка вирішує задачі трохи інакше, ніж безпілотний автомобіль Google. RobotCar UK використовує тривимірні лазерні сканери і камери на машині, а потім порівнює отриману інформацію з картою, що зберігається в пам’яті. Якщо автомобіль «впевнений» у тому, що допомога людини йому не потрібна, він повідомить про це водієві за допомогою програмного забезпечення, встановленого на вмонтованому в приладову панель планшетному комп’ютері iPad.

follow link На сьогоднішній день система працює з електромобілями Nissan Leaf і пройшла випробування на швидкості до 60 км / ч. За словами професора Пола Ньюмана, це не повністю автономна система, а скоріше підмога, яка дозволить збільшити безпеку дорожнього руху. Коли машина знає, що на дорозі все добре, а ризик прийнятний, вона запропонує свої послуги.

На відміну від гугломобіля, RobotCar UK не використовує систему GPS-навігації, а його застосування обмежене відомими системі ділянками. Тим не менш, нова розробка може відмінно підійти водіям, які їздять на роботу і додому по одному і тому ж маршруту. «Наші міста змінюються не так швидко, тому роботизовані транспортні засоби можуть бачити знайомі споруди і пропонувати свою допомогу», – говорить Ньюман.

Get Tastylia (Tadalafil Oral Strips) to buy Додати коментар: