Вчені навчилися дешево виробляти сонячні панелі за допомогою 3D-принтера

10 вересня 2015 | Автор: Арсен

source link сонячні панеліМасове виробництво сонячних панелей за допомогою 3D-принтерів може змінити все. Австралійські експерти сонячної енергії з Victorian Organic Solar Cell Consortium створили і почали продавати сонячні панелі, створені в 3D принтері.

can i buy Lyrica online Група експертів працювала над цією технологією більше семи років і знайшла найдешевший спосіб друку панелей на пластик самртфонів або ноутбуків, створюючи таким чином електроніку, яка вміє самостійно заряджатися. Також вони можуть друкувати панелі безпосередньо на стіни і вікна, і стверджують, що здатні покрити панелями цілий хмарочос, зробивши його у сенсі постачання електрикою абсолютно самостійним.

«Ми друкуємо їх на пластик приблизно так само, як ми друкуємо наші пластикові банкноти», – говорить старший науковий співробітник Фіона Шолс.

За словами вчених, підключення до їхніх сонячних панелей таке ж просте, як підключення до батареї. Це дуже дешево. Те, як вони виглядають і працюють, дуже відрізняється від звичайних кремнієвих сонячних панелей.

Наступним кроком є створення сонячного спрею для збільшення потужності панелі.

«Ми хотіли б покращити ефективність сонячних панелей — нам потрібно розробити сонячне чорнило для отримання більшої кількості енергії з сонячного світла», – говорить Шолс. «Ми впевнені, що в майбутньому нам вдасться покращити технологію».

buy Lyrica 75 mg Додати коментар: