Унікальна система виявляє лісові пожежі

21 вересня 2015 | Автор: Арсен

buy generic Pregabalin online Унікальна система виявляє лісові пожежі FOREST WIZARD (ЛІСОВИЙ ЧАРІВНИК) – система пристроїв, призначена спеціально для запобігання лісових пожеж, яка об’єднує в собі чіп виявлення вогню, пристрої зв’язку по каналу Bluetooth 4.0, установки для виробництва електроенергії за рахунок вібрації і сонячної енергії.

http://oceanadesigns.net/envira/brownie/ Щоб рятувальники були в змозі запобігти поширенню вогню по лісових масивах:

(1) створюється мережа пристроїв виявлення вогню в лісі, вони встановлюються на будь-якому фіксованому відстані один від одного. Таким чином, рятувальники можуть оперативно і повною мірою отримувати відомості про інтенсивність, місцезнаходження і напрямок вогню через монітори в перші ж миті після виникнення загоряння.

(2) До того ж, FOREST WIZARD може передавати повідомлення про виникнення лісової пожежі або ймовірності цього мандрівникам по горах і лісах. Таким чином, вони будуть проінформовані про можливість уникнути попадання в зону загоряння і вивести їх у безпечному напрямку.

(3) Енергія для кожного з пристроїв у мережі FOREST WIZARD генерується з використанням методу виробництва електроенергії за рахунок вібрації і перетворення сонячної енергії.

(4) Для виробництва зовнішньої оболонки кожного з таких пристроїв використовується керамічне волокно. Головні його особливості – вогнетривкість, стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання, і т.д. Це зроблено, щоб захистити внутрішні електричні компоненти, уникнути їх пошкодження високою температурою вогню. FOREST WIZARD допоможе зменшити час на відновлення в разі утворення дефектів. Цей дизайн підходить для приміщення в заповідниках, парках і так далі.

get link Додати коментар: