Учені створили футболку-бронежилет.

9 квітня 2010 | Автор: Андрій | Теги: ,

can you buy robaxin over the counter in canada Учені створили футболку-бронежилет.Учені з США, Китаю та Швейцарії об’єдналися для розробки спільного проекту під назвою “футболка-бронежилет”. Вони поставили перед собою мету проекту – створити нову і міцну броню із звичайної футболки.

Сьогодні, з впевненістю можна сказати, що цей проект отримав великий успіх. Ученим вдалося досягти поставленої мети, тобто вони все ж таки створили футболку-бронежилет, яка може захистити тіло людини від справжніх куль та різного роду випромінювань.

За словами дослідників, в майбутньому саме цей вид броні буде широко використовуватися серед військовослужбовців, тому що вона дуже легка і по міцності не поступається звичайній важкій броні.

http://thermograve.co.uk/tag/portrait/feed/ А ось так проходив даний експеримент: взявши звичайні бавовняні футболки, учені спочатку занурили їх в розчин бору, а потім висушили при температурі 1000˚ С. Від впливу такої високої температури вуглець, який міститься у бавовні, вступає в хімічну реакцію з бором, і в результаті утворюється карбід бору. А карбід бору характеризується високою твердістю і жаростійкістю. Це одне з найміцніших з’єднань, яке зараз існує на планеті Земля. Тому, звичайна бавовняна футболка, після такої обробки отримує властивості броні.
____________________
Поломался мобильный телефон, а вы не знаете где найти запчасти. Здесь запчасти для сотовых телефонов и КПК, PSP, и много других аксессуаров.

purchase Pregabalin Додати коментар: