У Стамбулі відкриють суперсучасний «зелений» аеропорт

19 листопада 2014 | Автор: Арсен

http://woodwardccf.com/tag/dairy-allergy/ У Стамбулі відкриють суперсучасний «зелений» аеропортСтамбул – найбільше місто і столиця Туреччини – вже в найближчі 2 роки обзаведеться новим аеропортом. Istanbul New Airport з’явиться на одній з міських околиць, майже біля самого моря. Загальна площа транспортного комплексу складе 10 764 000 кв. м. На цій території розташуються численні злітні смуги, камера сховища і термінал з усіма супутніми будівлями.

http://torontomarathon.com/sponsors/attachment/runningroom-2/ Для того щоб краще розуміти, наскільки величезний буде Istanbul New Airport, для порівняння варто навести сумарну площу нового і супер сучасного аеропорту в Мехіко, яка складає всього 5 975 000 кв. м. За попередньою інформацією, ці два аеропорти будуть дещо схожі.

Як і проект аеропорту в Мехіко, стамбульський проект відрізняється своєю високою технологічністю. Крім своєї величезної площі і масштабу комплексу, Istanbul New Airport відрізняється цікавим футуристичним дизайном. Особливої уваги тут заслуговує зал очікування, який буде мати як електричне, так і природне освітлення. При цьому і те, і інше освітлення буде динамічним і керованим.

Обзаведеться Istanbul New Airport і «джентльменським набором» «зелених» технологій. На території комплексу з’являться сонячні батареї, вітряки і станції збору дощової води. Все це дозволить задовольнити внутрішні потреби самого аеропорту.

Потужність аеропорту складе на перших етапах всього 90 млн. пасажирів в рік. Надалі цей показник зросте до 150 млн. пасажирів в рік і зростатиме надалі. В аеропорті буде діяти дев’ять основних злітно-посадкових смуг. Будуть також вертолітні майданчики, а біля холла з’явиться паркінг і величезних розмірів стоянка.

buy orlistat online with no perscription Додати коментар: