У США розробили прилад, здатний бачити людей крізь стіни

21 вересня 2015 | Автор: Арсен

where to buy provigil in malaysia У США розробили прилад, здатний бачити людей крізь стіни Винахідники з Массачусетського Технологічного Університету розробили систему, яка здатна визначати кількість людей за стіною і розпізнавати частоту серцебиття, а також фіксувати дихання людини.

http://thermograve.co.uk/post_tag-sitemap.xml Прилад WIZ являє собою радіостанцію виду USRP N210 з потужним масивом спрямованих антен. Антени здатні працювати з частотою до 7,25 ГГц кожні 2,4 мілісекунди. Сигнал кожної антени трохи різниться. Хвильовий приймач здатний вловлювати відбиті сигнали від об’єктів і розраховувати відстань до них.

Потужність такого хвильового сигналу не перевищує 75/100 міліват, ці показники повністю відповідають висунутим вимогам федерального агентства з зв’язку США, для техніки, яка працює в цьому частотному діапазоні.

За словами винахідників системи WIZ, чутливість приладу розрахована на розпізнання до 4-х чоловік на відкритій місцевості. Якщо ж перед об’єктами буде яка-небудь перешкода, то система обмежується трьома людьми. Похибка позиціонування коливається між 6,5 і 16,1 см. Все залежить від умов застосування приладу. Також винахід може розпізнавати різні рухи руками і ногами. Ця можливість вважається побічною, тому як WIZ вкрай неточно може розпізнавати нерухомі об’єкти.

Передбачається, що технологією WIZ будуть у майбутньому користуватися як військові, так і медичні працівники. Військові отримають можливість розпізнавати кількість людей за стіною, що істотно скоротить втрати людського складу. А в медицині прилад буде корисний у аналізуванні і стеженні за організмом хворого.

new order lyrics Додати коментар: