У Фінляндії з’явилося перше в Північній Європі кафе 3D-друку

5 березня 2015 | Автор: Арсен | Теги:

buy provigil from india У Фінляндії з'явилося перше в Північній Європі кафе 3D-друкуТривимірний друк впевнено захоплює все нові сфери господарства. Так у Фінляндії з’явилося перше на території Північної Європи кафе, яке спеціалізується на 3D-друці. Вперше про це стало відомо з повідомлення місцевих засобів масової інформації, увагу яких привернув досить незвичайний заклад.

see Родзинкою кафе стала можливість «роздрукувати» що-небудь на встановленому у закладі принтері. Само собою ця послуга не безкоштовна, однак, ціни на любительську роздруківку тут більш ніж доступні. Так наприклад, за створення особистого жетона доведеться заплатити всього 1.5 євро.

Створити за допомогою принтера пропонується найрізноманітніші речі, як дуже маленькі, так і середніх розмірів. Виготовляти предмети на принтері в кафе можна як за вже наявними шаблонами, так і за своїм власним. Найбільш цікавою функцією принтера є можливість роздрукувати власне селфі.

Відвідувачі кафе позитивно відреагували на такого роду інновацію. Адміністрація закладу у свою чергу зазначила, що в останні кілька тижнів після появи пристрою їх кафе стало користуватися великим попитом. Багато клієнтів приходять перекусити в кафе тільки через можливість подивитися на дивовижний апарат.

Адміністратор закладу розповів, що в найближчому майбутньому планує розширити свій «технічний парк» і придбати ще один 3D принтер, цього разу – харчовий. Власник кафе хоче, щоб його клієнти мали можливість самостійно друкувати собі солодощі з шоколаду і цукру. Що стосується вже встановленого принтера, то він «творить» з біорозкладаного пластику PLA-пластика, пластика ABS, а також дерева.

Нагадаємо про те, що в останній рік 3D друк набуває все більшу популярність. Дану технологію повсюдно впроваджують не тільки в промисловості і науку, але і в медицину, кулінарію і художню творчість.

follow url Додати коментар: