У 3D-принтера з’явився компактний конкурент

21 грудня 2014 | Автор: Арсен

Polyes Q1Технологія 3D друку має воістину безмежні можливості. Її реалізація стала втіленням одного з найзаповітніших бажань всіх фантастів – створювати щось в прямому сенсі «малюючи» в просторі. Однак, 3D принтери поки все ще є фактично виробничими верстатами. Більшість з них неймовірно дорогі для аматорського користування.

66da6b368714e0be795d16268c380d18 В останні два роки ця тенденція почала змінюватися. Вже сьогодні існують перші «бюджетні» (нехай і досить відносно бюджетні) 3D принтери. А ось компанія Future Make Technology запропонувала щось воістину революційне. Повноцінний 3D принтер – річ досить громіздка, тому інженери компанії вирішили «запхати» його в ручку.

Гаджет отримав назву Polyes Q1. Зовні він чимось нагадує кулькову ручку. Принцип володіння цим пристроєм точно такий же. Малює Polyes Q1 на відміну від своїх «старших» побратимів не пластиком, а фото-чутливими полімерами. Ці полімери застигають майже миттєво, що дозволяє творити без особливого побоювання. Важливіше цього тільки те, що Polyes Q1 не нагріває полімери, а це в свою чергу дозволяє малювати ручкою навіть на шкірі. Не можна не додати, що полімер абсолютно нешкідливий для людини, в процесі малювання 3D ручка не виділяє будь-яких небезпечних випарів. Само собою вживати в їжу полімер – не рекомендується.

За допомогою Polyes Q1 можна малювати об’ємні фігурки і писати написи. Полімер кріпиться майже до будь-якої поверхні і приклеюється до неї. Для того, щоб відокремити його від неї – досить провести рукою. Між собою субстанція скріплюється досить міцно, для створення чого-небудь. Працює ручка від акумулятора, якого вистачає на годину роботи. Після витрачення полімеру, є можливість дозаправки Polyes Q1. Ринкова вартість гаджета – 120 доларів США.

http://arsipkomik.com/komikus-wid-ns-tak-bisa-saksikan-pameran-terakhir-meninggal-sebelum-pembukaan-pameran/201502/ Додати коментар: