У 2016 році на ринок вийде комп’ютер за $9

1 червня 2015 | Автор: Арсен

follow У 2016 році на ринок вийде комп'ютер за $9На краудфандінговому майданчику Kickstarter завершується збір коштів на реалізацію стартапу, який має на меті створення найменшого і при цьому найдешевшого в історії персонального комп’ютера. Пристрій під назвою CHIP коштує 9 доларів США. Дивно те, що за ці гроші будь-який бажаючий зможе придбати повноцінний обчислювальний пристрій. І мова йде зовсім не про калькулятор.

watch Комп’ютер CHIP обладнаний процесором з тактовою частотою 1 ГГц. Варто відзначити, що ще років 10-15 тому, далеко не кожен персональний комп’ютер в будинку міг похвалитися такою тактовою частотою. Пристрій обладнаний 512 Мб оперативної пам’яті, а також відео чіпсетом класу VGA. У пристрої є свій невеликий екран, клавіатура і контролер. Комп’ютер CHIP підтримує всі основні технології комунікації – Wi-Fi і Bluetooth. Використовуючи його, можно в будь-який час підключитися до Інтернету, пише telecomhelp.ru.

Супер дешевий комп’ютер може справлятися з основними завданнями, покладеними на плечі персональних комп’ютерів. Працюючи на CHIP можна вийти в інтернет, а також працювати з офісними програмами. На комп’ютері є найпростіші відеоігри. При бажанні CHIP можна підключити до повноцінного монітора або телевізора, однак для цього потрібно мати перехідник VGA. Для задоволення робочих потреб комп’ютер обладнаний жорстким диском на 4 Гб.

Як вже було зазначено раніше – вартість пристрою складає всього 9 доларів США. Краундфандінгова кампанія триватиме до 6 червня. До цього моменту всі охочі зможуть оформити попереднє замовлення.

Єдина проблема полягає в тому, що отримати свої комп’ютери усі бажаючі зможуть не раніше літа наступного року. Справа в тому, що вихід на ринок, так само як і початок серійного виробництва CHIP, заплановано на 2016 рік.

fincar online sale without prescription Додати коментар: