Технологія виявлення пішоходів з’явиться в автомобілях Honda в цьому році

24 жовтня 2014 | Автор: Арсен

hondaКомпанія Honda анонсувала нову систему допомоги водієві SENSING, яка з’явиться вже в новій моделі Legend, що готується до виходу в Японії в цьому році. З часом будуть оснащені системою і інші автомобілі Honda.

Honda SENSING розроблена в якості наступного кроку до суспільства без аварій, сказано в прес-релізі. Завдяки системі не тільки автомобілісти і мотоциклісти, але і всі учасники дорожнього руху зможуть відчувати себе більш спокійно.

Система складається з двох типів датчиків з різними характеристиками. Один являє собою радар міліметрового діапазону за передньою решіткою, інший – камеру в верхній частині вітрового скла. За допомогою радара система визначає місцезнаходження і швидкість пішоходів, в той час як камера фіксує їх розміри та розміри інших об’єктів на відстані приблизно 60 м.

Завдяки значному збільшенню точності датчиків, систему вдалося забезпечити різними функціями. Так, при ризику зіткнення водій отримує аудіо і візуальні попередження. Крім цього, Honda SENSING при з’їзді з заданої смуги шле повідомлення і включає вібрацію на кермі. Також при ризику зіткнення з пішоходом система автоматично повертає кермо в іншу сторону. На швидкісному шосе система допоможе не з’їжджати з заданої смуги, контролюючи рух керма.

Крім того, Honda SENSING дозволяє тримати дистанцію і розпізнає дорожні знаки і сигнали світлофора, виводячи дані на приладову панель. Якщо машина стоїть або рухається з малою швидкістю, але перед нею знаходяться інші транспортні засоби або пішоходи, система не дасть стартувати занадто швидко і дозволить уникнути аварійної ситуації. Також система сигналізує, коли автомобіль, що стоїть попереду, починає рух.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/blue-jeans/ Додати коментар: