Технічний прорив: Китай відправить зонд на зворотний бік Місяця

9 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://fantastic-ideas.com/?p=52 Китай відправить зонд на зворотний бік МісяцяКитай стане першою в світі країною, яка виведе космічний зонд на зворотний бік Місяця. Про це напередодні було оголошено на II Пекінському міжнародному форумі з дослідження Місяця і далекого космосу.

http://kao-studio.com/work/illustrations/ Місія покладена на китайську автоматичну міжпланетну станцію «Чан’е-4», що є дублером місії «Чан’е-3», в рамках якої в 2013 році до Місяця був успішно відправлений космічний зонд.

«Чан’е-4» також складається з місячної станції і місяцеходу. За словами представника департаменту вивчення Місяця Китайської академії наук Цзоу Янляо, проект буде реалізований до 2020 року. Про це повідомляє xinhuanet.com.

Пан Янляо зазначив, що темну сторону Місяця, як її ще називають, ніколи не видно з Землі через гравітації і тому вона представляє науковий інтерес, перш за все, електромагнітним середовищем, що ідеально підходить для досліджень в області низькочастотних радіосигналів.

«Якщо ми зможемо поставити на зворотній поверхні Місяця спектроскоп низькочастотного радіовипромінювання, це вже стане безпрецедентним проривом в таких наукових дослідженнях в світі», – цитує вченого інформагентство.

Також, за інформацією Цзоу Янляо, «Чан’е-4» буде проводити геологорозвідувальні роботи на зворотному боці Місяця. Крім того, в 2017 році КНР планує запустити «Чан’е-5», завданням якого стане не тільки політ до Місяця, але і повернення на Землю.

Додати коментар: