Суперкар Nemesis здатний розігнатися до 435 км/год.

4 квітня 2014 | Автор: Арсен

where to buy provigil in singapore Суперкар Nemesis здатний розігнатися до 435 км/год. Світова спільнота любителів автомобілів звертає увагу на останні розробки найкращих швидких автомобілів. Одним з представників сучасного автомобільного виробництва є Nemesis. Цей суперкар здатний розігнатися до максимальної швидкості, яка є практично найвищим показником у світі і становить 435 км / год.

http://saunders-photography.co.uk/the-perfect-exposure-image-quality/?utm_source=feedburner Розвиток даного автомобіля починає свою історію з 2012 року. Саме тоді, Річ Паттерсон вирішив створити особливий автомобіль, який став би надбанням сучасного автомобільного світу. Більше трьох десятиліть розробок і напрацювань в галузі науки автомобілебудування, дозволили йому створити власний проект під назвою Nemesis. Його компанія розташована в штаті Каліфорнія, США і має назву Trion Supercars.

Більше 15-ти років пішло на створення особливого дизайну автомобіля Nemesis. Після побудови даного суперкара стало зрозуміло, що досвід і терпіння, а головне прагнення і праця молодого розробника не пройшли даром. Даний автомобіль має специфічну низьку конструкцію, яка розрахована виключно для їзди на рівному асфальті міських вулиць. В автомобілі присутній невеликий багажний відсік, який здатний умістити приналежності для гольфу або іншого виду спорту. У салоні є спеціальна навігаційна електронна система контролю з невеликим дисплеєм. Внутрішній простір вельми малий. Це дозволяє розширити деякі додаткові параметри суперкара.

Максимальна швидкість на спідометрі досягає відмітки в 435 км / год. Автомобіль досягає розгону в 100 кілометрів на годину за 2,8 секунди. В автомобілі можуть застосовуватися гібридні версії двигуна, що сприяє збереженню навколишнього середовища.

follow url Додати коментар: