Студенти проектують автошини майбутнього (відео)

27 січня 2015 | Автор: Арсен

watch Tyre Design ChallengeЗа останні пару років ми бачили багато цікавих ідей щодо того, на чому може працювати або їздити автомобіль майбутнього. Але, здається, шини цих транспортних засобів не були об’єктом застосування уяви тим образом, якого цей напрямок заслуговує. Проте відомий корейський виробник шин компанія Hankook намагається змінити таке положення справ. Для цих цілей якраз і було оголошено про проведення конкурсу, який покликаний зібрати воєдино кращі уми, які здатні думати в напрямку покращення ефективності сучасних покришок і автошин майбутнього – Tyre Design Challenge. У цій статті ви принаймні зможете коротко ознайомитися з особливостями концепції, яка виграла головний приз.

Tastylia (Tadalafil) Purchase 20 MG Дизайнерський конкурс, що проводиться кожні два роки, закликає студентів з ряду університетів з світовим ім’ям представляти нові проекти для шин, які досить часто при першому погляді виглядають футуристичними і навряд чи можливими для застосування в умовах сучасного рівня розвитку автомобілебудування в споживчому секторі.

В цьому році компанія Hankook обрала своїм майбутнім партнером університет Дизайну, Розробки та Бізнесу в німецькому місті Пфорцхайм. Протягом цілого семестру студенти випускного курсу працювали в поті чола над створенням свого концепту. Про свою перемогу представники альма-матер не так давно оголосили на Ессенському Автосалоні.

Tyre Design Challenge - огляд з різних сторін

Розроблені покришки призначені для використання в гонках на витривалість типу Ралі Дакар, в яких від транспортних засобів вимагається, щоб вони могли долати в міру швидко і впевнено умови бездоріжжя. На відміну від сучасних шин, які надіваються на камеру або безкамерних, новинка являє собою шести-сферну оболонку для обода. Тому у випадку проколу потрібно буде поміняти один сегмент іншим, а не влаштовувати автомайстерню прямо на коліні.

Додати коментар: