Smart Herb Garden дозволяє виростити зелень в квартирі

2 квітня 2014 | Автор: Арсен

buy Pregabalin online Smart Herb Garden дозволяє виростити зелень в квартиріНаявність на кухні трав дозволяє не тільки прикрасити приміщення, отримавши необхідний для життя кисень, а й виростити деякі прянощі. Часто трапляється, що рослини не отримавши необхідного догляду гинуть. Це відбувається внаслідок несвоєчасного поливу або неякісного догляду. Сучасні технології дозволяють здійснити вашу мрію, представляючи універсальний засіб Smart Herb Garden. Його можна встановити в будь-якому куточку кухні. Що найголовніше, пристрій не вимагає великого і цілодобового догляду.

http://woodwardccf.com/why-growing-an-inch-means-so-much/ Даний пристрій відомий ще з минулого року, коли в березні 2013 було вперше запропоновано постачати такі пристрої широкій кількості жителів. Безсумнівно, Smart Herb Garden припав до душі всім відвідувачам технічної виставки, і за досить короткий термін було зібрано певну кількість грошей, яка дозволила вивести компанію розробника на новий рівень.

Необхідні для старту 75000 американських доларів було зібрано протягом 48-ми годин. У загальній сумі, дохід компанії склав 625 851 американських доларів. Природно, після такого масштабного збору грошових коштів, компанія повністю зібралася з силами і налагодила виробництво Smart Herb Garden. Тепер даний пристрій надійшов на ринок і став доступним кожному.

У пристрої використовуються спеціальні блоки, які мають грунт та насіння. Також, здійснюється повний контроль за рослиною, її зростанням, кількістю поживних речовин, вологості грунту.

http://ciao-ciao.co.uk/artisan-bread-freshly-baked-daily/feed/ Додати коментар: