RoboCup – перший Чемпіонат Світу з футболу між людьми і роботами

27 липня 2014 | Автор: Арсен

http://global-mob.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1510027875.9140849113464355468750 RoboCup - перший Чемпіонат Світу з футболу між людьми і роботами Ледве встиг завершитися Чемпіонат Світу з футболу 2014 в Бразилії, як країна тут же прийняла у себе нове, поки ще менш відоме футбольне змагання. Спортивно-науковий захід RoboCup пройшов днями в Бразилії. Як можна здогадатися з назви RoboCup – це чемпіонат світу з футболу серед роботів.

http://rg-onlinesolutions.co.uk/portfolio-item/fulneck-golf-club/ Проходить RoboCup ось вже протягом останніх 8 років. На захід збираються команди робототехніків з усього світу. Об’єднує всіх цих людей одна єдина мета – створити футбольну команду роботів, що зможе потягатися з командою професійних футболістів, учасників FIFA. За попереднім планом вийти на поле разом з людьми роботи повинні вже на 2050 FIFA World Cup.

Поки швидкість гри і чіткість виконання роботів-футболістів далекі від ідеалу, проте, незважаючи на це, вже в 2014 році, робототехніки з усього світу показали відмінні результати. Роботи все краще орієнтуються в просторі, а також вже навчилися з легкістю стежити за грою.

Куди важливіше те, що з кожним роком покращується і вміння роботів працювати в команді, а також аналізувати ситуацію, що відбувається і адаптуватися до неї, намагаючись передбачати подальші дії противника. Таким чином, віртуальний інтелект буде ставати все більш досконалим і навіть починає вчитися.

За роботами стоять сотні тисяч рядків програмного коду і високорівневе технічне забезпечення, проте фахівці в галузі робототехніки заявили про те, що за останні п’ять років, командам учених у всьому світі вже вдалося зробити величезний крок вперед у галузі штучного інтелекту і з кожним роком він ставатиме все краще. Єдина заковика все ще залишається у вмінні аналізувати ситуацію і робити висновки, а от виконувати дії і швидко рухатися роботи вже майже навчилися.

source Додати коментар: