Прилади нічного бачення на основі технології OLED.

10 травня 2010 | Автор: Андрій | Теги:

Прилади нічного бачення на основі технології OLED.Група вчених із штату watch Флорида (США) зробила нове і дуже важливе відкриття в області створення приладів нічного бачення. На основі watch технології OLED, яка широко використовується в сучасних телевізійних і телефонних дисплеях, вчені розробили тонку плівку, яка може перетворити будь-який мобільний телефон, звичайні окуляри або лобове скло автомобіля на see прилад нічного бачення.

Промені, проходячи через тонку плівку, що складається з декількох тонких шарів різної чутливості, породжують електричний заряд, який згодом посилюється (від 3 до 5 вольт), і конвертується у видиме світло. Врезультаті, утворюється зображення зеленого кольору, як і в традиційних приладах нічного бачення.

Нічне бачення.

Автори винаходу стверджують, що це дешевий і ефективний спосіб перетворення будь-якого інфрачервоного випромінювання на видиме зображення.

Прилади нічного бачення виготовлені по технології OLED мають ряд переваг, а саме низькі витрати енергії завдяки енергоефективним світлодіодам та компактні розміри і вагу (всього 10 грам), порівнюючи з класичними приладами нічного бачення.

Зараз вчені займаються тестуванням і доопрацюванням плівкового покриття, і прогнозують, що робота буде тривати ще близько півтора року.
__________________
В бизнесе очень важным элементом является поддержка связи с клиентами и партнерами, потому наша система записи телефонных разговоров – точка опоры вашего бизнеса. Все записи проводятся на высоко техническом оборудовании.

Додати коментар: