Представлено найменший у світі комп’ютер

10 квітня 2015 | Автор: Арсен

http://thedoodlepeople.com/services/ Представлено найменший у світі комп'ютер Перед вами Michigan Micro Mote – найменший автономний комп’ютер у світі. Півтори сотні таких пристроїв поміщаються в наперсток. Його творці кажуть, що комп’ютер, який почав розроблятися більше десяти років тому, працює як розумний датчик, здатний об’єднувати буденні речі в єдину мережу.

Tastylia (Tadalafil) Purchase 20 MG Michigan Micro Mote є першою повноцінною робочою комп’ютерною системою розміром всього два міліметри в ширину. Повноцінна комп’ютерна система – це та, яка вміє приймати дані, обробляти їх, зберігати і знати, що з ними робити далі. Безсумнівно, вона повинна мати можливість виведення обробленої інформації.

Девід Блау, професор кафедри електротехніки та комп’ютерних наук Мічиганського університету, говорить, що пристроєм введення даних служать сенсори, пристроєм виведення – радіопередавачі. До того ж, повноцінний комп’ютер повинен забезпечувати себе енергією самостійно. Micro Mote може. Пристрій обладнаний сонячними елементами, які заряджають батарею навколишнім світлом, причому необов’язково природного походження. Це дозволяє крихітному комп’ютеру працювати в постійному режимі.

Незважаючи на свої мініатюрні розміри, Micro Mote вміє фотографувати, реєструвати значення температури і тиску. Дослідники сподіваються знайти застосування мікрокомп’ютеру в різних областях, починаючи від медицини і закінчуючи промисловістю.

Мініатюрні розміри Micro Mote дозволяють вводити його в організм людини, де він може проводити електрокардіографічне дослідження, вимірювати тиск і температуру тіла. Мікрокомп’ютер може також використовуватися для пошуку родовищ нафти.

Представлено найменший у світі комп'ютер

В Мічиганському університеті вважають, що Micro Mote – це прекрасний спосіб не дати речам загубитися. Користувачі, що піклуються про свою безпеку, можуть придбати кілька мікрокомп’ютерів і підключити їх до ключів, гаманця або будь-якої іншої цінної речі. Об’єднані однією комп’ютерною мережею речі завжди підкажуть своє місце розташування.

За словами Девіда Блау, більшу частину місця в мобільному телефоні займає батарея. Таким чином, знизивши рівень споживання енергії, можна буде зменшити розмір батареї і, як наслідок, всієї системи, каже дослідник.

Як повідомляє CBS News, Micro Mote вже готовий до виробництва. Дослідницька команда не збирається зупинятися на досягнутому і планує створення ще більш дрібних комп’ютерів, які вона називає розумною машиною.

http://act-site.com/contact-us/http:/159.203.115.201/wp-content/plugins/simple-post-series/hrwh/84i7k.php?kqd=rodrigues-opencv-python Додати коментар: